JihlavaDnes.cz
JihlavaDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

20 YEARS TOUR

Kdy:
Sobota 05.04.2014 od 20:00 hod
Kde:
Rockový club Ježek, Jihlava
Pořadatel:
Sdílet:

Společné tour Interitus a Greedy Invalid.
Greedy Invalid: gothic-metal / Nový Jičín - Kapela vznikla na na podzim roku 1994. V rozmezí 6-ti let jsou nahrála 3 demosnímky. Rané období bylo poznamenáno hledáním vlastní hudební tváře, sbíráním zkušeností a častými změnami v sestavě. Toto úsilí bylo v roce 2002 korunováno prvním úspěchem - debutním CD Lost Letter pohybujícím se na rozhrání doom metalu a rocku.

Interitus: metal-gothic / Plzeň - Skupina Interitus vznikla na jaře roku 1993 v Plzni. Po téměř dvouletém hledání názvů, vyhovujících muzikantů? (vždyť to znáte) si dala konečně název Interitus. V následujícím období se kapela sice pilně scházela a zkoušela, ale na veřejnosti vystupovala jen velice zřídka. Na podzim roku 1996 začala Interitu vynucená přestávka způsobená odchodem několika důležitých hráčů včetně kapelníka. Zůstal jen bubeník Vraník, violista Vítek a kytarista a zpěvák Ioannes, který jako jediný ze tří zbylých stál u zrodu skupiny a tak ( i když nejen proto) se stal jejím novým šéfem.

Animals In Town: crossover / Petřvald - AIT (2005) úderná crossoverová čtveřice, útočící na vás svou sílou skrze hudbu, obohacenou sebedestruktivními i hlubokomyslnými texty.

vstup: 100,-Kč

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí51,794052124023