JihlavaDnes.cz
JihlavaDnes.cz » Monitor zpráv » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Jihlava, Kraj Vysočina

Jihlava i Třebíč hrají doma, fandit však mohou jen diváci v sektorech na sezení

19. 9. 2020 | Dnešní hokejové zápasy budou opět svírat nařízení vlády. Kluby se však s překážkami poperou a čekají, že do ochozů přijde maximální počet fanoušků, kteří pomohou ke třem potřebným bodům!

Lídr přeboru chce z Třebíče všechny body

19. 9. 2020 | Narazí na sebe týmy z absolutní špičky tabulky. Tím ale veškeré paralely mezi HFK Třebíč a Pelhřimovem před sobotním zápasem krajského přeboru končí. Zatímco hosté přijedou v laufu po pěti vítězstvích, domácí Třebíč po až nečekaně vydařeném vstupu do sezony prochází stavem vystřízlivění.

Jen bod. Poločasový náskok Vysočina vlastní pasivitou po přestávce ztratila

18. 9. 2020 | Zasloužený výsledek. V předehrávce čtvrtého kola FORTUNA:NÁRODNÍ ligy se rozešly Vysočina Jihlava a SK Líšeň smírně. V každém z poločasů byl jeden z celků lepší a konečný nerozhodný stav 1:1 (1:0) je spravedlivým vyjádřením průběhu hry.

Kam za sportem. Startují i nižší hokejové soutěže

18. 9. 2020 | Nabídka sportovních duelů je o nadcházejícím víkendu opět bohatší.

V souboji Bystřice s Brodem na sebe narazí dva hodně podobné herní styly

18. 9. 2020 | Podzimní část letošního ročníku moravskoslezské divize D je přesně ve své polovině. Fotbalistům Bystřice i Havlíčkova Brodu se zatím relativně daří, o to zajímavější bude jejich sobotní vzájemný duel.

Důvody nezdaru: Zahozené šance, disciplína a individuální chyby

18. 9. 2020 | Důvod k radosti rozhodně neměli. Trenéři hokejové Jihlavy a Třebíče vypíchli při hodnocení utkání jasná fakta, která rozhodlo o středečních nezdarech na soupeřových kluzištích. Ujčíka mimo jiné trápí špatná koncovka, Mejzlík spílal na spoustu individuálních chyb a nedisciplinovanost.

Hokejový šlágr v Telči se narychlo musel odložit

18. 9. 2020 | Dnešní start nově vytvoření hokejové Krajské ligy Vysočiny se musí odložit! V táboře Velkého Meziříčí, jehož B-tým je účastníkem oficiální regionální soutěže, řádí Covid-19. Do Telče tím pádem rezerva nevyrazí!

Krajská hokejová soutěž startuje! Na titul mistra Vysočiny pomýšlí více týmů

18. 9. 2020 | Jde se na věc! Nová hokejová krajská liga mužů Vysočiny otevře o víkendu brány. Nakonec ji však nebude hrát osm účastníků, jak bylo v plánu, ale znovu jich bude jen sedm. Ambicemi čeřit vody na špici se netají Telč a vítězné choutky má i rezerva Velkého Meziříčí. Prohánět je bude chtít i Ledče nad Sázavou nebo Náměšť nad Oslavou.

Přijede Líšeň. Fotbalová Vysočina bude čelit výrazné ofenzivní síle

17. 9. 2020 | Duel týmů z odlišných pólů tabulky. Dosud neporažená Líšeň se představí v pátek na stadionu FC Vysočina Jihlava. Tedy celku, který zatím jen čeká na první bodový zisk. Utkání čtvrtého kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY začíná tradičně v osmnáct hodin.

Dva v první lize. K Jihlavě se přidal Pelhřimov

17. 9. 2020 | Bude to vskutku historická sezona. Basketbalovou první ligu, která je druhou nejvyšší soutěží, budou letos na Vysočině letos hrát dva týmy. K jihlavskému BC Vysočina se totiž přidal Pelhřimov.

Zdroj: jihlavsky.denik.cz | Další zprávy »
12:13:44 | 19.09.2020

Junioři v polovině zápasu vedli o dvě branky, nakonec svému soupeři podlehli

19. 9. 2020 | Jaroslav Wollmann - V pátečním odpoledni přivítala doma juniorka Dukly celek Olomouce. Jihlavané byli po úvodní části o krok napřed a když v průběhu druhé části využil přesilovou hru pěti proti třem Patrik Čermák vypadalo to s akciemi Dukly výborně. Hosté však stačili srovnat krok a v poslední třetině otočit na konečných 5:3. Jihlavané tak mají v tabulce po třech odehraných duelech dva body.

Dorost zdemoloval Kobru šestnácti brankami

19. 9. 2020 | Tomáš Lysý - Jihlavští dorostenci napravili nevydařený zápas proti Pardubicím a doma proti Kobře Praha zapsali jasné vítězství. V první třetině se Dukla trefila šestkrát, ve druhé ještě jednu branku přidala a skóre se nakonec zastavilo až na výsledku 16:2. Největší podíl na tomto výsledku měl Šimon Juřička s číslem 22, který vstřelil čtyři branky a na dvě další nahrál.

Pro sobotní utkání proti Ústí se nebudou prodávat vstupenky na stání

18. 9. 2020 | KLUB - Dle mimořádného opatření vlády MZDR20588/2020-16/MIN/KAN ze dne 16. září se zakazují hromadné akce s účastí přesahující ve stejný čas 10 osob, koná-li se akce převážně ve vnitřních prostorech staveb, pokud každý účastník akce nemá určeno místo k sezení.

Složí Dukla v sobotu proti Ústí reparát?

18. 9. 2020 | Vladimír Šťastný - Co nejdříve zapomenout na nepovedené utkání v Benátkách nad Jizerou, kde Dukla ve středu prohrála 4:1. To by měl být cíl jihlavských hokejistů. Příležitost odčinit porážku budou mít svěřenci trenérů Viktora Ujčíka a Karla Nekvasila již tuto sobotu 19. září, kdy v CZ LOKO Aréně přivítají od 17.30 hodin celek HC Slovan Ústí nad Labem.

Jihlavský dorost nesmazal tříbrankový náskok Pardubic a první mač nové sezony prohrál

17. 9. 2020 | Tomáš Lysý - Dorostenci Dukly si úvodní extraligový zápas nového ročníku zkazili první třetinou, při níž dvakrát inkasovali. Po třetím gólu Pardubic zkraje druhé části se zdálo být vše jasné, ovšem Jihlava se nadechla k velkému náporu. V polovině zápasu dala během šesti minut dva góly zásluhou Tomáše Krejčího a Lukáše Číhala, nicméně její další šance zůstaly nevyužity. Naopak hosté se prosadili 18 sekund před koncem druhé periody a znovu si nesli do kabiny dvoubrankový náskok. Třetí část i přes ...

Zdroj: hcdukla.cz | Další zprávy »
12:13:52 | 19.09.2020

Aleš Křeček: Vyhrát mohly oba celky

18. 9. 2020 | Miroslav Fuks - Ani do třetice to v lize nevyšlo. Celý tým FC Vysočina přes enormní nasazení nedosáhl na kýžené vítězství a musel se proti Líšni spokojit s první bodovým ziskem v novém ročníku. Co po líté bitvě řekli do kamery klubové televize jeho důležití aktéři?

Vysočina se proti Líšni znovu musela spokojit s remízou 1:1

18. 9. 2020 | Redakce - Touha fotbalistů FC Vysočina dosáhnout ve třetím utkání FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na první tříbodový zisk byla velká a viditelná, ovšem na vítězství zase nestačila. Jihlavští mladíci šli sice už v 6. minutě do vedení, když střelu Lukáše Červa tečoval do vlastní sítě Ševčík, ale hosté potvrdili dobrou podzimní formu a dočkali vyrovnání se po hodině hry - 1:1 (1:0). Vzájemný duel tak skončil stejným výsledkem, jako na jaře. ...

V pátek proti Líšni za třemi důležitými body!

17. 9. 2020 | Miroslav Fuks - FC Vysočina potřebuje zvítězit. Po dvou úvodních zápasech bez bodového zisku chce mladý jihlavský tým vybojovat tři body v domácím utkání proti SK Líšeň. Brněnský celek ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE působí teprve druhým rokem, ale jeho start do nového ročníku je diametrálně odlišný oproti FCV. Důležitý duel vypukne v pátek 18. září od 18:00 hodin.

Ženskému týmu bodově nevyšel ani druhý zápas

14. 9. 2020 | Miroslav Fuks - Ženský tým, podobně jako ten mužský, nemá za sebou vydařený vstup do sezóny. Taktéž velice mladý celek nedokázal bodovat ani ve druhém ligovém utkání. Po výprasku v Havířově naše holky doma podlehly Zlínu 2:4 (2:1). Jihlavské branky ve vydařené první půli zaznamenaly Monika Šanderová a Annika Macháčková.

Aleš Křeček: Neproměnili jsme šance a začal náš problém

13. 9. 2020 | Miroslav Fuks - Vysočina na půdě třetiligového SFK Vrchovina splnila úlohu favorita, ale měla hodně starostí s tím, aby nezopakovala pohárovou blamáž na témže stadiónku před deseti lety. V první půli se totiž z řady velkých šancí nedočkala uklidňujících branek a ve druhém dějství přišlo její herní trápení proti nadšeně hrajícím domácím.

Zdroj: fcvysocina.cz | Další zprávy »